MANIKÚRAManikúra suchá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, zatlačení, popřípadě odstranění nehtové kůžičky. Možnost lakování.

Manikúra mokrá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, ponoření nehtů do teplé lázně, zatlačení, popřípadě odstranění nehtové kůžičky. P-shine nebo lakování. Poté použití peelingu a po vstřebání aplikace masážního másla. Následuje zhruba 3-minutová másáž rukou. Při manikúře je možnost poskytnutí parafínového zábalu.

 

P-shine (Japonská manikúra)

Přírodní manikúra, velice šetrná a účinná, poslední dobou velice oblíbená. Hodí se pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí a pro nehty bez lesku. Nehty se vyleští, zahladí se nerovnosti nehtu a prokrví se nehtové lůžko.Nehty jsou pevné a krásně lesklé. Obsahem je křemičitá hlinka, vitamíny a včelí vosk. Doporučuji po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Parafínová lázeň (teplý vosk)

Nejenom nehty, ale celé ruce by měly být krásné. Parafínová lázeň je velmi účinná pro vysušenou, popraskanou kůži na rukou a zároveň výživná i pro nehty.

 

Ozonová lázeň - HAND SPA s fototerapií

 je profesionální přístroj pečující o krásu rukou díky vodní masáži s totálním masážním ozonovým efektem, má velmi příznivý regenerační účinek. Zároveň poskytuje další funkci fototerapie při použití třech různých barev:

 

 Červené světlo: stimuluje krevní oběh, nervový systém, metabolismus, zdokonaluje buněčnou aktivitu, tvorbu kolagenu, aktivuje energetické rezervy.

Modré světlo: ideální pro citlivou pokožku, zklidňuje podrážděnou pokožku a lehké spáleniny (např. od Slunce).

Zelené světlo: protizánětlivý efekt, vhodný pro problematickou pleť, vrásky a namáhanou pokožku

 

GEL-LAK

Shellac

Luxusní manikúra

Unikátní patentovaná UV3 technologie kombinující snadnost lakování s odolností gelu.
Neodlupuje se, extrémní barevná stálost, vydrží 14 dní!

Chrání a posiluje přírodní nehet. Velmi snadná a rychá aplikace. Odstranění jemné a šetrné bez broušení a pilování nehtu.

 

Modeláž a zdobení nehtů

Záleží pouze na Vašem výběru, jako metodou budou zkrášleny Vaše nehty a naše nabídka je opravdu velmi široká.